• h-0.jpg
  • h-1.jpg
  • h-2.jpg
  • h-3.jpg
  • h-4.jpg
  • h-5.jpg
  • h-6.jpg
  • h-7.jpg
  • h-8.jpg

Informace o otevření školy

Vážení rodiče.

S radostí Vám oznamujeme, že ve středu 18. 11. 2020 otevíráme naši školu pro všechny ročníky. Končí tedy distanční výuka pro všechny žáky a obnovujeme prezenční výuku. Obědy budou zajištěny a družina bude také v provozu. Učit se budeme dle rozvrhu, žáci druhého stupně si navíc vezmou s sebou učebnici a pracovní sešit z přírodopisu. 

V pondělí bude školní budova uzavřena, hotové práce žáci odevzdají ve středu.

 

Vážení rodiče.

Z důvodu nadále špatné situace zůstáva škola uzavřena pro všechny ročníky bez výjimky do odvolání. Výuka bude probíhat distančně. Ve škole bude každý den v čase od 8:00 do 12:00 někdo z pedagogických pracovníků. Pro případné dotazy využijte telefon, e-mail nebo dopolední hodiny, kdy je ve škole služba. 

Přejeme všem hodně zdraví a těšíme se na otevření naší školy.