• h-0.jpg
  • h-1.jpg
  • h-2.jpg
  • h-3.jpg
  • h-4.jpg
  • h-5.jpg
  • h-6.jpg
  • h-7.jpg
  • h-8.jpg

Divadélko Krejčík Honza

DIVADÉLKO KREJČÍK HONZA

23.3.2016                                                      

Ve středu 23.3 jsme se s dětmi z 1. Stupně vydali na divadelní představení do Nového Města. Vystupoval zde Krejčík Honza se svými kamarády pošťákem Tomem a špendlíkem Nesmyslíkem. Měli pro děti připravené představení, kde jim krejčík Honza vysvětloval, jak je hloupé trávit volný čas jen na internetu, mobilu nebo před televizí, že je daleko zábavnější sportovat, hrát si a povídat si s kamarády J

                                  

Naučil je několik nových písniček a ukázal svou oblíbenou hru „skákacího panáka“. V závěru vyhlásil novou soutěž: „Namaluj strom pro krejčíka Honzu“. Určitě se s dětmi této výtvarné soutěže zúčastníme a už teď se děti těší na příští rok, kdy Krejčík Honza slíbil návštěvu a nové představení ke svému desetiletému výročí :) .

Tým ZŠ Lázně Libverda