Zdravá pětka

Třídní schůzky v závěru školního roku 2016/2017

Poslední třídní schůzka se koná 7. června od 15 hodin. Hlavním tématem jsou informace o dvoudenním školním výletu na chatu Hubertku. Dále budou podávány informace o prospěchu a chování žáků. Srdečně zveme všechny rodiče.

ZDRAVÁ PĚTKA

4.4.2017

V pondělí 4.4 naší školu navštívila paní učitelka se svou školou ZDRAVÁ PĚTKA.

Pracovali jsme na dvě skupiny- I. a po té II. stupeň.  Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o tom, jak správně bychom měli jíst, abychom měli dostatek síly, energie a abychom byli zdraví a spokojení!

Ukázala nám potraviny, bez kterých  by naše tělo nemohlo správně pracovat a naopak i ty, které nám škodí a neprospívají. Společně jsme ochutnávali, tvořili jídelníček, z nakrájeného ovoce a zeleniny jsme tvořili obrázek a odpovídali jsme  na záludné otázky J. Během práce paní učitelka rozdávala bodíky- pětky, které jsme si dávali do kasičky, která byla každé skupině na začátku přidělena, a soutěžilo se, kdo nasbírá více pětek. V závěru nám paní učitelka dala vysvědčení s 5J!

Starší děti dokonce sami kuchtily a připravovaly si zdravou svačinu a skvělý energetický nápoj!!!  Vše chutnalo!.

Tým ZŠ Lázně Libverda